Здрасти, казвам се Симеон Колев.
Базиран съм със Варна, но бих снимал навсякъде. Над 20 години вече снимането ми е страст и най-любимо занимание. Стилът ми на снимане и обработка е нещо, което развивам сам и съм тежко вманиачен на темата. Но и не го пазя само за себе си, всеки който иска може да го получи безплатно. Ако нямах нужда от пари щях да правя същото като сега. Това, което запечатваме сега след време ще струва много повече, защото спомените са така - с времето цената им само расте. Ако харесвате как виждам света - пишете ми.
Къде още може да видите какво правя: